Překladatel
   English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flagGerman flagFrench flag
   Spanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flag
   Croatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flag
   Catalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagSerbian flagSlovak flagSlovenian flagUkrainian flag
   Vietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flagTurkish flagHungarian flag
   Rychlý oběd
   QuickLaunch ™ je třeba mít aplikace pro každého Blackberry majitele. QuickLaunch bude vytvářet zástupce pro většinu libovolné aplikace nebo funkce s lehkostí a stylem. Menu mohou být zobrazeny na horní části každé obrazovky, takže není větší podpora ze app a procházení složek najít ikony. Rychlý, snadný přístup k tomu, co chcete dělat, ať jste kdekoli!
   Aktualizace
   QuickWeather aktualizován na v1.8 QW nyní podporuje vlastní ikony!
   , Auto Fill
   Přihlaste se na webové stránky automaticky
   , Universal Search
   Spuštění Universal Search
   , Word Mole
   Spuštění World Mole

   QuickFind ver 1.2
   , Hlasové Turn by Turn směry
   (v současné době pouze anglicky)
   , Dosah
   Okruh, výšku a rychlost
   , Statické Maps
   Doprava, Satelitní, Terén a Hybrid

   QL Verze 3.0
   , Opera Mini Klávesové zkratky Podpora
   spuštění webových stránek pomocí Opery Mini,
   , Alternativní metody Launch
   spustit více aplikací, než dříve
   Border Size Option
   změna velikosti nabídka border
   , Barva pozadí
   Změna bg barvy v nabídce
   , Transparentnost Souvislosti
   Změna menu úroveň transparentnosti bg
   , Screen Capture v nabídce Sys
   Dejte screencap v nabídce Systém
   , Plánované Restartuje
   automaticky restartuje zařízení v určitou dobu
   , Možnosti podstránky
   Zástupce na jakékoli obrazovce v možnostech BB
   , Větší Možnost Písmo
   New Větší možnost Písmo
   , CrunchSMS podpora
   Pošlete SMS z crunchSMS app
   , Heslo Přepnout
   Zapněte BB heslo zapnutí / vypnutí
   , Telefon zástupce
   Změna bg barvy v nabídce
   , Menu Šířka Option
   Rozbalte s menu
   , Zvýšená délka Menu Text max
   , Předmět e-mailu Header
   Zadejte předmět záhlaví e-mailu při přidávání
   , QuickLaunch Funkční tlačítko
   Zahrnuje informace zařízení, BT přepnout atd
   , Zkontrolovat aktualizace
   Získejte aktualizace přímo z aplikace
   , New Icon

   Viz předchozí zprávy ...
   Požadavky
   Podporovaný Software:
   BlackBerry OS verze 7.0 nebo novější, 6.0+, 5.0+, 4.5+
Ohlasy
 • "QuickLaunch je bouře, co bouře má RIM:. Revoluční"

 • "Myslím si, že tohle je jeden z těch aplikací, které jakmile budete používat, nemusíte vědět, jak jste dostali spolu bez něj. Zaplatil jsem malý poplatek za tuto aplikaci a jsem s tím, co dělá a jak to dělá velmi šťastný. Byla tam spousta myšlenek a testování do této aplikace. Velmi doporučuji. Díky za skvělý software. "

 • "Myslel jsem si, že všechno humbuk stálo pět místo aby zjistil, jestli to bylo vše, co bylo řečeno, že je. Řeknu vám, že to je nejužitečnější app jsem si kdy koupil pro jakýkoli telefon jsem vlastnil. Mám všechny své nejčastěji volaných čísel na něm stejně jako všechny e-mailu a SMS kontakty. Jednoduchá obsluha jedním kliknutím. Pro mě, pro spouštění aplikace isnt prodejní rysem tohoto programu; je to všechny ostatní věci, které dělá to pro mě. A + "

 • Jako policista, mohu říci, že je to nejlepší app jsem viděl. I mohou rychle spustit vše, co v rámci tohoto režimu a nativním režimu. Vytvořil jsem krátký řez pomocí tlačítka levé straně na křivce pak vše, co udělat, je stisknout písmeno načíst libovolné aplikace a / nebo k výkonu funkce, takový e-mail na konkrétní osobu. Velmi efektivní a obrovský šetří čas. Pro ty, kteří chtěli být velmi efektivní, vaše šílená pokud nechcete stáhnout tuto aplikaci.

 • Chcete získat nejlepší, nejproduktivnější aplikace pro Blackberry? QuickLaunch je to čistý a jednoduchý. Pokaždé jsem obdržel oznámení o upgrade, vylepšení nikdy nepřestane ohromit mě. Z dílčích nabídkách rozšířené App navigace k neuvěřitelným umožňující funkci Bluetooth, výkon, pohodlí a užitečnost této žádosti je můj telefon radost používat. Nepřekvapilo by mě, jestli bych využít QL 15 krát denně. Neuvěřitelná šetří čas, zkratka poprava ... .just dělá váš život o něco jednodušší. Abychom to shrnuli, technická podpora je neuvěřitelné u Nikkisoft, aplikace stále lepší a lepší, a jeho můj názor, že společnost RIM by měla vybavit všechny své telefony s QL.

 • Nejužitečnější app na dolar venku, do prodeje nebo za plnou cenu. Holí zástupy posouvání a klepnutím na tlačítko, aby se BB používat mnohem efektivnější, a osobní. Umožňuje "QL zkratky", které mají být naroubovány spolu s "nativní BB klávesové zkratky", zefektivnění věci dále s mnoha, mnoha způsoby, jak přizpůsobit. Pouze app do dnešního dne jsem si koupil pro ostatní. Dal 4 hvězdičky spíše než 5 ponechat prostor pro "blíže k dokonalosti" v aktualizacích / upgrade (celkem nebo jinak). Zákaznický servis je také rychlá a na místě. Je mi potěšením napsat svůj první (a jediný) recenzi!

 • Jeden z nejlepších aplikací IMHO! Integrace s BlackBerry OS velmi dobře a přidává některé skvělé funkce na qwerty BB a je nutné pro Storm! A developer stále tlačí ven aktualizací / upgradů

 • Nejlepší $ 4,99, jaké jsem kdy strávil. Tento produkt Koupil jsem včera v noci, a snadno stáhnout na můj BlackBerry Curve 8330. RIM by měl zahrnovat to s každým Blackberry prodává. Dělá hledání a spuštění aplikace. mnohem jednodušší. A musí mít pro všechny uživatele Blackberry!

 • Tato aplikace mi umožnilo mít spoustu aplikací, aniž by nepořádek a snadné najít ty, které jsem používáte nejčastěji. Můžete vytvářet nové složky v pop-up a dokonce i hnízda ze složek (vytvářet podsložky, stejně jako "hry" nebo "BB Utilities" nebo "Zábava") najít věci rychle a udržet vše čisté. Já jsem skrytý některé z mých ikon na ploše, protože jste v QL. Je to barvy jsou nastavitelné a pracovat se svými tématy. Já jsem přidělen to na můj pohodlí klíč a je to zkomplikovala život mnohem jednodušší - hodně podobně jako Windows "Start Menu", ale čistší a snadněji přizpůsobit. Já bych neměl být schopen najít nic, aniž by to, a žádné starosti s změnou motivů a ne rozpoznávat nové ikony, protože jsem olny nyní používat pár vyvolených!

 • "Jak inzeroval, to je všechno jednodušší. Děkuji vám, QuickLaunch! "

 • "Témata? Kdo potřebuje témata? Mám QuickLaunch a to mi dává vše, co potřebuji jediným stiskem tlačítka! "

 • "Tato aplikace by měla být standardní součástí všech ostružin"

 • "Trávím méně času hledáním mé aplikace & více času jejich použití."

 • "QuickLaunch mi umožňuje lépe využít svůj BlackBerry Storm jako nástroj produktivity byl navržen tak, aby být. To by mělo přijít normy. Skvělá práce NikkiSoft! "

 • "Konečně řešení pro mé podnikání multitasking potřebám. Mohu přístup k většině všechny funkce telefonu s několika kliknutí! "

 • "Skvělé uživatelské rozhraní. Snadné použití a snazší se dostat na místo, kde chci jít. "

 • "QL dělá multi tasking vánek! Mohu přejít z aplikace k obrázku do dokumentu a zpět do aplikace; stačí kliknout na-klik-klik! "

 • "To je skvělá aplikace. Každá aplikace 3rd Party Snažil jsem načteny v pohodě. Skvělá práce pro všechny zúčastněné. "

Copyright © 2009 NikkiSoft Corp. Všechna práva vyhrazena