Překladatel
   English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flagGerman flagFrench flag
   Spanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flag
   Croatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flag
   Catalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagSerbian flagSlovak flagSlovenian flagUkrainian flag
   Vietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flagTurkish flagHungarian flag
   QuickLaunch
   QuickLaunch ™ je musí mít aplikace pro každého Blackberry majitele. QuickLaunch vytvoří zástupce pro většinu libovolné aplikace nebo funkce s lehkostí a stylem. Menu mohou být zobrazeny na horní části každé obrazovky, takže není více podložka z app a procházení složek najít ikony. Rychlý, snadný přístup k tomu, co chcete dělat, ať jste kdekoli!
   Aktualizace
   QuickWeather aktualizován na v1.8 QW nyní podporuje vlastní ikony!
   . Auto Fill
   Přihlaste se na webové stránky, automaticky
   . Universal Search
   Spusťte Universal Search
   . Word Mole
   Spusťte World Mole

   QuickFind ver 1.2
   . Voice Turn by Turn směry
   (Pouze anglicky v současné době)
   . Compass
   Nadpis, výška a rychlost
   . Statické mapy
   Doprava, Satelitní, Terénní a hybridní

   QL verze 3.0
   . Opera Mini Podpora Klávesové zkratky
   spuštění webových stránek pomocí Opera Mini,
   . Alternativní způsoby spuštění
   spustit více aplikací, než dříve
   Border Velikost Option
   Změna velikosti nabídka hranice
   . Barva pozadí
   Změna bg barvu menu
   . Průhlednost pozadí
   Změna menu úroveň transparentnosti bg
   . Screen Capture v Sys menu
   Dejte screencap v menu System
   . Plánované Restartuje
   automaticky restartovat zařízení v určitou dobu
   . Možnosti podstránky
   Zástupce jakékoliv obrazovce možností BB
   . Větší varianta písma
   New Větší varianta písma
   . CrunchSMS podpora
   Poslat sms z crunchSMS aplikace
   . Heslo Toggle
   Zapněte BB heslo zap / vyp
   . Telefon zkratky
   Změna bg barvu menu
   . Menu Šířka Option
   Rozbalte se menu
   . Prodloužené Menu Text max
   . Předmět e-mailu Header
   Zadejte předmět záhlaví při přidávání e-mail
   . QuickLaunch Funkční tlačítko
   obsahuje informace o zařízení BT přepnout atd
   . Zkontrolujte, zda aktualizaci
   Získat aktualizace přímo z aplikace
   . Nová ikona

   Viz předchozí verze ...
   Požadavky
   Podporovaný software:
   BlackBerry OS verze 7.0 nebo novější, 6.0 +, 5.0 +, 4.5+
Reference
 • "QuickLaunch je bouře, co bouře má RIM:. Revoluční"

 • "Myslím, že tohle je jeden z těch aplikací, které jednou budete používat, nevíte, jak jste se dostal spolu bez něj. Zaplatil jsem malý poplatek za tuto aplikaci a jsem s tím, co dělá a jak to dělá velkou radost. Tam bylo hodně myšlení a testování uveden do této aplikace. Velmi doporučuji. Díky za skvělý software. "

 • "Myslel jsem si, že všechno humbuk stálo pět místo aby zjistil, jestli je to vše, co bylo řečeno, že je. Řeknu vám, že je to velmi užitečná aplikace, které jsem kdy koupil za každého telefonu jsem vlastnil. Mám všechny své často volaných čísel na něj, stejně jako všechny e-mailu a SMS kontakty. Jednoduchá obsluha jedním kliknutím. Pro mě, pro spouštění aplikace isnt prodejní funkce tohoto programu; je to všechny ostatní věci, které dělá to pro mě. + "

 • Jako policejní důstojník, mohu říci, že je to nejlepší app jsem viděl. I může rychle spustit, co je v tomto režimu a nativním režimu. Vytvořil jsem krátký střih s tlačítkem levé straně na křivce pak vše, co jsem udělat, je stisknout písmeno načíst libovolnou aplikaci a / nebo k výkonu funkce, takový e-mail na konkrétní osobu. Velmi účinné a obrovský šetří čas. Pro ty, kteří chtěli být velmi účinný, není vaše blázen, pokud nechcete stáhnout tuto aplikaci.

 • Chcete získat nejlepší, nejproduktivnější aplikace pro Blackberry? QuickLaunch je čistý a jednoduchý. Pokaždé, když jsem obdržel oznámení o upgrade, zlepšení nikdy mě nepřestaneš překvapovat. Z dílčích nabídkách rozšířené App navigace na neuvěřitelnou umožňující funkci Bluetooth, výkon, pohodlí a užitečnost této žádosti je můj telefon radost používat. Nepřekvapilo by mě, jestli se používají QL 15 krát denně. Neuvěřitelná šetří čas, zkratka provedení ... .just dělá váš život o něco jednodušší. Abychom to shrnuli, technická podpora je neuvěřitelná v Nikkisoft, aplikace stále lepší a lepší, a jeho můj názor, že společnost RIM by měl vybavit všechny své telefony s QL.

 • Nejužitečnější aplikace za dolar tam, na prodej nebo za plnou cenu. Holí zástupy posouvání a klepnutím na tlačítko, aby se BB používat mnohem efektivnější, a osobní. Umožňuje "QL zkratky", které mají být naroubovány spolu s "nativní BB klávesové zkratky" na zefektivnění, co dále s mnoha, mnoha způsoby, jak si přizpůsobit. Pouze aplikace k dnešnímu dni jsem si koupil pro ostatní. Dal 4 hvězdičky, spíše než 5 ponechat prostor pro "blíže k dokonalosti" v aktualizacích / upgrade (celkem nebo jinak). Zákaznický servis je také rychlá a na místě. Je mi potěšením napsat svůj první (a jediný) recenzi!

 • Jeden z nejlepších apps IMHO! Integruje s BlackBerry OS velmi dobře a přidává některé skvělé funkce na qwerty BB a je nutné pro Storm! A developer stále tlačí aktualizace / upgrade

 • Nejlepší 4,99 dolarů, které jsem kdy strávil. Tento produkt jsem si koupil včera a snadno stáhnout ji do mého BlackBerry Curve 8330. RIM by měl obsahovat to s každým Blackberry prodává. Je nalezení a spuštění aplikace. mnohem jednodušší. A musí mít pro všechny uživatele BlackBerry!

 • Tato aplikace mi umožnilo mít spoustu aplikací bez nepořádku a snadné najít ty, které používám nejvíce. Můžete vytvářet nové složky v pop-up a dokonce i hnízda složek (vytváření podsložek, jako "hry", nebo "BB Utilities" nebo "Zábava") najít věci rychle a udržet vše v čistotě. Schoval jsem některé z mých ikon na ploše, protože jste v QL. Je to barvy jsou nastavitelné a pracovat se svými tématy. Jsem přidělen do mého pohodlí klíče a je to zkomplikovala život mnohem jednodušší - hodně podobně jako Windows "Start Menu", ale čistší a snadněji se přizpůsobit. Já bych neměl být schopen najít nic, aniž by to, a žádné starosti s postupy změnou motivů a ne uznání nové ikony, protože jsem olny nyní používat pár vyvolených!

 • "Jako inzeroval, že je všechno jednodušší. Děkuji vám, QuickLaunch! "

 • "Témata? Kdo potřebuje témata? Mám QuickLaunch a to mi dává vše, co potřebuji na stisknutí tlačítka! "

 • "Tato aplikace by měla být standardem u všech ostružin"

 • "Já trávím méně času hledáním mé aplikace a více času jejich použití."

 • "QuickLaunch mi umožňuje lépe využít svůj BlackBerry Storm jako nástroj produktivity byl navržen tak, aby byl. To by mělo přijít normy. Skvělá práce NikkiSoft! "

 • "Konečně řešení pro mé podnikání multitasking potřeby. Mohu přístup k většině všechny funkce telefonu s několika kliknutí! "

 • "Skvělé uživatelské rozhraní. Snadné použití a snazší se dostat na místo, kde chci jít. "

 • "QL je multi tasking hračkou! Mohu přejít od aplikace k obrázku do dokumentu a zpět do aplikace; stačí kliknout na-klik-klik! "

 • "Je to skvělá aplikace. Každá aplikace třetí strany jsem se snažil načíst v pohodě. Skvělá práce pro všechny zúčastněné. "

Copyright © 2009 NikkiSoft Corp. Všechna práva vyhrazena