Překladatel
   English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flagGerman flagFrench flag
   Spanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flag
   Croatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flag
   Catalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagSerbian flagSlovak flagSlovenian flagUkrainian flag
   Vietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flagTurkish flagHungarian flag
   QuickLaunch
   QuickLaunch ™ je, musí mít aplikace pro každého Blackberry majitele. QuickLaunch vytvoří zástupce pro většinu libovolné aplikace nebo funkce s lehkostí a stylem. Menu lze zobrazit na horní části každé obrazovky, takže není víc podpora z app a procházení složek najít ikony. Rychlý a snadný přístup k tomu, co chcete dělat, ať jste kdekoliv!
   Aktualizace
   QuickWeather aktualizován na v1.8 QW nyní podporuje vlastní ikony!
   , Auto Fill
   Přihlaste se na webové stránky automaticky
   , Universal Search
   Spustit Universal Search
   , Word Mole
   Spustit World Mole

   QuickFind ver 1.2
   , Voice Turn by Turn směry
   (Pouze anglicky v současné době)
   , Kompas
   Okruh, výšku a rychlost
   , Statické Maps
   Traffic, satelit, Terénní a Hybrid

   QL Version 3.0
   , Opera Mini zkratky podpory
   spuštění webových stránek pomocí Opera Mini,
   , Alternativní metody Launch
   spustit více aplikací, než dříve
   Border Size Option
   změna velikosti nabídka border
   , Barva Pozadí
   Změna bg barvy menu
   , Průhlednost pozadí
   Změna menu úroveň transparentnosti bg
   , Screen Capture v Sys menu
   Dejte screencap v menu System
   , Plánované Restartuje
   automaticky restartuje zařízení v určitou dobu
   , Možnosti podstránky
   Zástupce na jakékoli obrazovce možností BB
   , Větší Option Font
   New Větší možnost Font
   , CrunchSMS podpora
   Pošlete SMS z crunchSMS aplikace
   , Heslo Toggle
   Zapněte BB heslo zapnutí / vypnutí
   , Telefon zástupce
   Změna bg barvy menu
   , Menu Šířka Option
   Rozbalte s menu
   , Prodloužené Menu Text max
   , Předmět e-mailu Header
   Zadejte předmět záhlaví při přidávání e-mail
   , QuickLaunch Funkční tlačítko
   zahrnuje informace zařízení, BT přepínač atd
   , Zkontrolovat aktualizace
   Získejte aktualizace přímo z aplikace
   , New Icon

   Viz předchozí verze ...
   Požadavky
   Podporovaný Software:
   BlackBerry OS verze 7.0 nebo novější, 6.0+, 5.0+, 4.5+
Ohlasy
 • "QuickLaunch je bouři, co bouře má RIM:. Revoluční"

 • "Myslím si, že je to jeden z těch aplikací, které jakmile budete používat, Nevíte, jak jste se dostal se bez něj. Zaplatil jsem malý poplatek za tuto aplikaci a jsem s tím, co to dělá a jak to dělá velkou radost. Tam byla spousta myšlenek a testování do této aplikace. Velmi doporučuji. Díky za skvělý software. "

 • "Myslel jsem si, že všechno humbuk stálo pět místo aby zjistil, jestli to bylo vše, co bylo řečeno, že je. Řeknu vám, že to je velmi užitečná aplikace, které jsem kdy koupil za jakéhokoli telefonu jsem vlastnil. Mám všechny své často volaných čísel na něm, stejně jako všechny e-mailu a SMS kontakty. Jednoduchá obsluha jedním kliknutím. Pro mě, zahájení aplikace isnt prodejní rysem tohoto programu; je to všechno na jiné věci, které z něj činí pro mě. + "

 • Jako policista, mohu říci, že to je nejlepší app jsem viděl. I mohou rychle spustit vše, co v tomto režimu a nativním režimu. Vytvořil jsem krátký střih s tlačítkem levé straně na křivce pak vše, co udělat, je stisknout písmeno načíst libovolnou aplikaci a / nebo k výkonu funkce, takový e-mail na konkrétní osobu. Velmi účinný a obrovský šetří čas. Pro ty, kteří chtěli být velmi efektivní, váš blázen pokud nechcete stáhnout tuto aplikaci.

 • Chcete získat nejlepší, nejproduktivnější App pro Blackberry? QuickLaunch je to čistý a jednoduchý. Pokaždé jsem obdržel oznámení o upgrade, zlepšení nikdy nepřestanou udivovat mě. Z dílčích nabídkách rozšířené App navigace do neuvěřitelných umožňující funkce Bluetooth, výkon, pohodlí a užitečnost této žádosti je můj telefon radost používat. Nepřekvapilo by mě, jestli bych využít QL 15 krát denně. Neuvěřitelný šetří čas, zkratka provedení ... .just dělá váš život o něco jednodušší. Abychom to shrnuli, technická podpora je neuvěřitelné v Nikkisoft, app stále lepší a lepší, a můj názor, že by měla Rim vybavit všechny své telefony s QL.

 • Nejužitečnější app za dolar tam, na prodej, nebo za plnou cenu. Holí zástupy posouvání a klepnutím na tlačítko, aby se BB používat mnohem účinnější, a osobní. Umožňuje "QL zkratky", který se má roubovat vedle "nativní BB zkratky," zeštíhlení, co dále s mnoha a mnoha způsobů, jak přizpůsobit. Jen app k dnešnímu dni jsem si koupil pro ostatní. Dal 4 hvězdičky, spíše než 5 ponechat prostor pro "blíže k dokonalosti" v aktualizacích / upgrade (celkem nebo jinak). Zákaznický servis je také rychlá a na místě. Potěšením psát svůj první (a jediný) recenzi!

 • Jeden z nejlepších aplikací IMHO! Integruje s BlackBerry OS velmi dobře a přidává některé skvělé funkce na qwerty BB a je nutné pro bouře! A developer pořád tlačí ven aktualizace / aktualizace

 • Nejlepší 4,99 dolarů, které jsem kdy strávil. Tento produkt jsem si koupil včera v noci a snadno stáhnout ji do svého BlackBerry Curve 8330. RIM by měla zahrnovat to s každým Blackberry prodává. Dělá hledání a spuštění aplikace. mnohem jednodušší. A musí mít pro všechny uživatele Blackberry!

 • Tato aplikace mi umožnilo mít spoustu aplikací bez rušení a snadné najít ty, které používám nejvíc. Můžete vytvářet nové složky v pop-up a dokonce i hnízda ze složek (vytvářet podsložky, jako "hry", nebo "BB Utilities" nebo "Zábava") najít věci rychle a udržet vše čisté. Já jsem skrytý některé z mých ikon na ploše, protože jsou v QL. Je to barvy jsou nastavitelné a pracovat se svými tématy. Já jsem přidělen do mého pohodlí klíč a to dělá život mnohem jednodušší - hodně podobně jako Windows "Start Menu", ale čistší a snadněji přizpůsobit. Já bych neměl být schopen najít nic, aniž by to, a žádné starosti s změnou motivů a ne rozpoznávat nové ikony, protože jsem olny nyní používat pár vyvolených!

 • "Jako inzeroval, to je všechno jednodušší. Děkuji vám, QuickLaunch! "

 • "Témata? Kdo potřebuje témata? Mám QuickLaunch a to mi dává vše, co potřebujete, za pouhým stisknutím tlačítka! "

 • "Tato aplikace by měla být standardem u všech ostružin"

 • "Já jsem trávit méně času hledáním mé aplikace a více času jejich použití."

 • "QuickLaunch mi umožňuje lépe používat svůj BlackBerry Storm jako nástroj produktivity byl navržen tak, aby být. To by mělo přijít normy. Skvělá práce NikkiSoft! "

 • "Konečně řešení pro mé podnikání multitasking potřeby. Mohu se k většině všechny funkce telefonu s několika kliknutí! "

 • "Velké uživatelské rozhraní. Snadné použití a snazší se dostat na místo, kde chci jít. "

 • "QL je multi tasking hračkou! Mohu přejít z aplikace k obrázku do dokumentu a zpět do aplikace; stačí kliknout na-klik-klik! "

 • "To je skvělá aplikace. Každá aplikace 3. stran jsem se pokusil načíst v pohodě. Skvělá práce pro všechny zúčastněné. "

Copyright © 2009 NikkiSoft Corp. Všechna práva vyhrazena