Překladatel
   English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flagGerman flagFrench flag
   Spanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flag
   Croatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flag
   Catalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagSerbian flagSlovak flagSlovenian flagUkrainian flag
   Vietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flagTurkish flagHungarian flag
   QuickLaunch
   QuickLaunch ™ je musí mít aplikace pro každého Blackberry majitele. QuickLaunch vytvoří zástupce pro většinu libovolné aplikace nebo funkce s lehkostí a stylem. Menu může být zobrazeno na horní části každé obrazovky, takže není více podložka z app a procházení složek najít ikony. Rychlý a snadný přístup k tomu, co chcete dělat, ať jste kdekoli!
   Aktualizace
   QuickWeather aktualizován na v1.8 QW nyní podporuje vlastní ikony!
   . Auto Fill
   Přihlaste se na webové stránky automaticky
   . Universal Search
   Spusťte Universal Search
   . Word Mole
   Spusťte světě KRTEK

   QuickFind ver 1.2
   . Hlasové Turn by Turn směry
   (Pouze anglicky v současné době)
   . Kompas
   Nadpis, výška a rychlost
   . Statické mapy
   Doprava, Satelitní, Terénní a hybridní

   QL verze 3.0
   . Opera Mini Podpora Klávesové zkratky
   spustit webové stránky pomocí Opera Mini,
   . Alternativní metody spuštění
   spustit více aplikací, než se dříve
   Border Size Option
   Nabídka změnit velikost hranice
   . Barva pozadí
   Změna bg barvu menu
   . Průhlednost pozadí
   Změna menu úroveň transparentnosti bg
   . Screen Capture v Sys menu
   Dejte screencap v systémové nabídce
   . Plánovaná Restartuje
   automaticky restart zařízení v určitou dobu
   . Možnosti podstránky
   Zástupce na jakékoliv obrazovce možností BB
   . Větší varianta písma
   New Větší varianta písma
   . CrunchSMS podpora
   Poslat sms z crunchSMS aplikace
   . Heslo Toggle
   Zapněte BB heslo zap / vyp
   . Telefon zkratky
   Změna bg barvu menu
   . Šířka Menu Option
   Rozbalte s menu
   . Zvýšená Menu Text max. délka
   . Předmět e-mailu Header
   Zadejte předmět hlavičku při přidávání e-mail
   . Tlačítko QuickLaunch funkce
   obsahuje informace o zařízení, BT přepínat atd.
   . Zkontrolujte aktualizaci
   Získat aktualizace přímo z aplikace
   . New Icon

   Viz předchozí zprávy ...
   Požadavky
   Podporovaný software:
   Blackberry verze OS 7.0 +, 6,0 + 5,0 + 4,5 +
Reference
 • "QuickLaunch je bouře, co bouře je pro RIM:. Revoluční"

 • "Myslím, že tohle je jeden z těch aplikací, které jednou budete používat, nevíte, jak jste se bez ní obešla. Zaplatil jsem malý poplatek za tuto aplikaci a jsem s tím, co dělá a jak to dělá velmi šťastný. Tam bylo hodně myšlení a testování dát do této aplikace. Vřele ji doporučuji. Díky za skvělý software. "

 • "Myslel jsem si, že všechno humbuk stálo pět místo aby zjistil, jestli to bylo vše, co bylo řečeno, že je. Řeknu vám, že je to velmi užitečná aplikace, které jsem kdy koupil pro každého telefonu jsem vlastnil. Mám všechny mé často volaných čísel na něm, stejně jako všech e-mailů a SMS kontaktů. Jednoduchá obsluha jedním kliknutím. Pro mě, spuštění aplikace není prodej rysem tohoto programu; je to všechny ostatní věci, které dělá to pro mě. + "

 • Jako policista, mohu říci, že je to nejlepší app jsem viděl. Můžu rychle spustit vše v tomto režimu a nativním režimu. Vytvořil jsem krátký střih s tlačítkem po levé straně na křivce, pak vše, co udělat, je stisknout písmeno načíst libovolnou aplikaci a / nebo k výkonu funkce, takový e-mail na konkrétní osobu. Velmi efektivní a obrovské časové úspory. Pro ty, kteří chtěli být velmi efektivní, tvůj blázen, pokud nechcete stáhnout tuto aplikaci.

 • Chcete získat nejlepší, nejproduktivnější App pro Blackberry? QuickLaunch je čistý a jednoduchý. Pokaždé, když obdržíte oznámení o upgrade, zlepšení mě nikdy nepřestanou udivovat. Z dílčích menu na rozšířené App navigaci neuvěřitelných umožňující funkci Bluetooth, výkon, pohodlí a užitečnost této aplikace je můj telefon radost používat. Nepřekvapilo by mě, jestli bych využít QL 15 krát denně. Neuvěřitelné šetří čas, zkratka provedení .... prostě dělá váš život o něco jednodušší. Abychom to shrnuli, technická podpora je neuvěřitelná v Nikkisoft, aplikace stále lepší a lepší, a jeho můj názor, že ráfek by měl vybavit všechny své telefony s QL.

 • Velmi užitečná aplikace za dolar tam, na prodej nebo za plnou cenu. Oholí zástupy posouvání a klepnutím na tlačítko, aby se BB používat mnohem efektivnější, a osobní. Umožňuje "QL zkratky", které mají být naroubovány spolu s "nativní BB zkratky", racionalizovat, co dále s mnoha, mnoha způsoby, jak přizpůsobit. Pouze aplikace do dnešního dne jsem si koupil pro ostatní. Dal 4 hvězdičky, spíše než 5 ponechat prostor pro "blíže k dokonalosti" ve aktualizací / upgradů (celkem nebo jinak). Zákaznický servis je také rychlá a na místě. Potěšením napsat svůj první (a jediný), recenze na!

 • Jeden z nejlepších apps IMHO! Integruje se s BlackBerry OS velmi dobře a přidává některé skvělé funkce na qwerty BB a je nutné pro Storm! A developer stále tlačí aktualizace / upgrade

 • Nejlepší 4,99 dolarů, které jsem kdy strávil. Tento produkt jsem si koupil včera a snadno stáhnout do mého BlackBerry Curve 8330. RIM by měly zahrnovat to s každým Blackberry prodal. Umožňuje vyhledávání a spouštění aplikací. mnohem jednodušší. A musí mít pro všechny uživatele Blackberry!

 • Tato aplikace se mi umožnila mít spoustu aplikací bez nepořádku a snadné najít ty, které používám nejvíce. Můžete vytvářet nové složky v pop-up a dokonce i hnízda složek (vytvořit dílčí složky, jako jsou "hry" nebo "BB Utilities" nebo "zábava"), najít věci rychle a udržet vše v čistotě. Schoval jsem některé z mých ikon na ploše, protože jste v QL. Je to barvy jsou nastavitelné a pracovat se svými tématy. Já jsem přidělen do mého pohodlí klíč a je vyroben život mnohem jednodušší - hodně podobně jako Windows "Start Menu", ale čistší a snadněji se přizpůsobit. Já bych neměl být schopen najít nic, aniž by to, a žádné starosti s měnící se témata a neuznává nové ikony, protože jsem olny nyní používat vyvolených!

 • "Jako inzeroval, že je všechno jednodušší. Děkuji vám, QuickLaunch! "

 • "Témata? Kdo potřebuje témata? Mám QuickLaunch a to mi dává vše, co potřebujete na stisknutí tlačítka! "

 • "Tato aplikace by měla být standardem na všech ostružin"

 • "Já jsem trávit méně času hledáním mé aplikace & více času jejich použití."

 • "QuickLaunch mi umožňuje lépe využít svůj BlackBerry Storm jako nástroj produktivity byl navržen tak, aby bylo. To by mělo přijít standard. Skvělá práce NikkiSoft! "

 • "V neposlední řadě je třeba řešení pro mé podnikání multitasking. Mohu přístup k většině všech funkcí telefonu pouhými několika kliknutími! "

 • "Skvělé uživatelské rozhraní. Snadné použití a snazší se dostat na místo, kde chci jít. "

 • "QL je multi tasking vánek! Mohu přejít z app na obrázku do dokumentu a zpět do aplikace; stačí kliknout na-klik-klik! "

 • "To je skvělá aplikace. Každá aplikace třetí strany jsem se snažil načíst v pohodě. Skvělá práce pro všechny zúčastněné. "

Copyright © 2009 NikkiSoft Corp. Všechna práva vyhrazena