Përkthyes
   English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flagGerman flagFrench flag
   Spanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flag
   Croatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flag
   Catalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagSerbian flagSlovak flagSlovenian flagUkrainian flag
   Vietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flagTurkish flagHungarian flag
   QuickLaunch
   QuickLaunch ™ është një duhet të ketë kërkesë për çdo pronar Blackberry. QuickLaunch do të krijojë shkurtesat për më çdo aplikim ose funksionit me lehtësi dhe stil. Menuja mund të shfaqet në krye të çdo ekran kështu që nuk ka më shumë mbështetje nga një app dhe të lundrimit nëpër dosjet për të gjetur ikona. Quick, qasje të lehtë për atë që ju doni të bëni kudo që të jeni!
   Thonjëza

   QuickLaunch bën multi-tasking një meze! Unë mund të kaloni nga një app në një foto në një dokument dhe të kthehet në app ... vetëm klikoni-click-click! "

   Lexo më shumë kuotat e përdoruesve ...
   Updates
   Updated QuickWeather të v1.8 qw tani mbështet ikona me porosi!
   . Auto Plotësoni
   Sign in për faqet e internetit automatikisht
   . Universale Kërko
   Launch Universale Kërko
   . Fjala Mole
   Launch Botërore Mole

   QuickFind ver 1.2
   . Voice Kthejeni nga Gjiro drejtime
   (Anglisht vetëm për momentin)
   . Busull
   Kreu, Lartësia dhe shpejtësia
   . Statike Maps
   Trafiku, Satelitore, Terreni dhe Hybrid

   QL Version 3.0
   . Opera Mini Shortcuts Mbështetje
   nisë faqet duke përdorur Opera Mini,
   . Metodat alternative Launch
   nisë Apps më shumë se më parë
   Kufitar Madhësi Opsioni
   Ndryshimi i madhësisë menu kufitar
   . Ngjyra Historiku
   Të ndryshojë ngjyra e bg menu
   . Transparenca Historiku
   Ndryshimi menu nivelit të transparencës bg
   . Screen Capture në SYS Menu
   Vendos screencap në Menuja Sistemit
   . Reboots planifikuara
   automatikisht reboot pajisjen tuaj në një kohë të caktuar
   . Options subpage
   Shkurtore për çdo ekran në opsione BB
   . Opsioni më i madh Font
   Opsioni i ri Larger Font
   . Mbështetja CrunchSMS
   Dërgo SMS nga crunchSMS app
   . Fjalëkalimi Toggle
   Kthejeni BB fjalekalimin on / off
   . Shkurtore telefon
   Të ndryshojë ngjyra e bg menu
   . Menu Opsioni Gjerësia
   Expand me i menu
   . Gjatësia Tekst max Menu rritur
   . Email Subjekt Header
   Specifikoni header subjekt, kur duke shtuar email
   . Button QuickLaunch Funksioni
   përfshin info pajisje, BT toggle etj
   . Kontrollo për Update
   Get përditësimet direkt nga brenda app
   . Icon i ri

   Shih njoftime të mëparshme ...
   Kërkesat
   Software mbështetur:
   Blackberry OS Versionet 7.0+, 6.0+, 5.0+, 4.5+
Dëshmi
 • "QuickLaunch është të stuhisë çfarë stuhia është për të RIM:. Revolucionare"

 • "Unë mendoj se kjo është një nga ato Apps që sapo ju të përdorni atë, ju nuk e dini se si ju mori së bashku, pa atë. Kam paguar tarifë të vogël për këtë app dhe jam shumë i lumtur me atë që bën dhe si e bën atë. Nuk ishte një shumë e mendimit dhe të testimit të vënë në këtë aplikim. I highly recommend it. Faleminderit për software të madh. "

 • "Unë i realizuar artistikisht se të gjitha hype ishte me vlerë një pikë pesë për të parë nëse ajo ishte e gjitha ajo ishte e thënë të jetë. Unë do të ju them se kjo është app më të dobishme që kam blerë ndonjëherë për çdo telefon unë kam në pronësi. Unë kam të gjithë të quajtur shpesh numrat e mia mbi të, si dhe të gjitha e-mail dhe SMS kontaktet. Thjeshtë një klik operacion. Për mua, Apps nisjen isnt funksion shitjen e këtij programi; kjo është e gjitha e gjëra të tjera që e bën atë për mua. A + "

 • Si polic, unë mund të them se kjo është app mirë unë kam parë. Unë shpejt mund të nisë çdo gjë në këtë mënyrë dhe mënyra amtare. Unë të krijova një prerje të shkurtër me butonin e anës së majtë në kurbë, atëherë të gjitha unë bëni është të shtypni letër të ngarkesës çdo kërkesë dhe / ose për të kryer një funksion të një një email të tillë për një person të veçantë. Shumë efektive dhe një mbrojtës i madh kohë. Për ata që donte të jetë jashtëzakonisht efikas, i çmendur tuaj në qoftë se ju nuk e shkarkoni këtë app.

 • Dëshironi të marrë app më të mirë, më produktive për një Blackberry? QuickLaunch është i pastër dhe e thjeshtë. Everytime I marrë njoftim nga një përmirësim, përmirësimet kurrë nuk pushon të amaze mua. Nga nën menu të zgjeruar App kërkimi për një pabesueshme funksion mundëson Bluetooth, performanca, komoditet, dhe dobinë e këtij aplikacioni e bën telefonin tim një gëzim për të përdorur. Kjo nuk do të papritur mua, nëse unë të shfrytëzojë QL 15 herë në ditë. Një kursimtar kohë pabesueshme, ekzekutimi shkurtore ... Vetëm të bën jetën tuaj pak më e lehtë. Për të përmbledhur, mbështetjen e teknologjisë është e pabesueshme në Nikkisoft, app mban shkojnë më mirë dhe më të mirë, dhe mendimi im i saj që Rim duhet të pajisë të gjithë telefonat e saj me QL.

 • App më të dobishme për një dollar atje, në shitje ose me çmim të plotë. Shaves turma e Scroll dhe duke klikuar për të bërë BB përdorin shumë më efikas, dhe të personalizuar. Lejon për "shkurtesat QL" për të shartohen së bashku "shkurtesat amtare BB", riorganizimi gjëra më tej me shumë, shumë rrugë personalizimi. Vetëm app deri më sot unë kam blerë për të tjerët. Dha 4 yje në vend se 5 për të lënë hapësirë ​​për "më afër përsosmërinë" në përditësime / përmirësimet (në mënyrë të drejtë ose ndryshe). Shërbimi ndaj klientit është gjithashtu e shpejtë dhe pikë. Një kënaqësi për të shkruar e parë (dhe vetëm) shqyrtimin e mia për!

 • Një nga më të mirë Apps IMHO! Integron me BlackBerry OS shumë mirë dhe shton disa funksionalitetin e madhe në QWERTY BB-së dhe është një domosdoshmëri për Storm! Dhe zhvilluesi mban shtyrë nga përditësimet / përmirësimet

 • Më të mirë 4,99 $ kam kaluar ndonjëherë. I blerë këtë produkt natën e kaluar dhe të lehtë shkarkuar atë për të kurbë time Blackberry 8330. RIM duhet të përfshijë këtë me çdo Blackberry shitur. Bën gjetjen dhe hapjen e aplikimeve. shumë më e lehtë. A duhet të ketë për të gjithë përdoruesit Blackberry!

 • Kjo app ka lejuar mua që të ketë një ton të Apps pa rrëmujë dhe lehtësinë për të gjetur ato që unë përdorin më. Ju mund të krijoni dosje të reja në pop-up dhe madje edhe foleja dosjet (krijuar nën dosjet, si "lojëra" ose "BB Utilities" ose "pantallona") për të gjetur gjëra të shpejtë dhe për të mbajtur çdo gjë të pastër. Unë e kam fshehur disa nga ikonat e mia desktop pasi që ata janë në QL. Kjo është ngjyra janë të përshtatshëm dhe të punojnë me temat tuaja. Unë e kam caktuar atë për çelës tim lehtësi dhe është bërë jetën shumë më të lehtë - shumë si Windows "Start Menu", por të pastër dhe më e lehtë për të rregulloje. Unë nuk do të jetë në gjendje për të gjetur ndonjë gjë pa këtë, dhe nuk shqetësohet me ndryshimin e temave dhe mos njohur ikona të reja që unë olny përdorin disa të zgjedhur tani!

 • "Si reklamohen, kjo e bën gjithçka më të lehtë. Faleminderit, QuickLaunch! "

 • "Temat? Kush ka nevojë për tema? Unë kam QuickLaunch dhe kjo më jep gjithçka që kam nevojë në një prekje e një butoni! "

 • "Kjo kërkesë duhet të jetë standarde në të gjitha manaferra"

 • "Unë jam duke shpenzuar më pak kohë në kërkim për aplikimet e mia dhe më shumë kohë për përdorimin e tyre."

 • "QuickLaunch lejon mua që të përdorin më mirë BlackBerry Storm tim si mjet produktivitetit ajo është projektuar të jetë. Kjo duhet të ketë ardhur standarde. E madhe punë NikkiSoft! "

 • "Më në fund një zgjidhje për nevojat e mia të biznesit multitasking. Unë mund të hyni më të gjitha tiparet e telefonit tim me vetëm disa klikime! "

 • "Ndërfaqja e Madhe përdoruesit. Lehtë për t'u përdorur dhe të lehtë për të marrë për të, ku unë dua të shkoj. "

 • "QL bën multi tasking një meze! Unë mund të kaloni nga një app në një foto në një dokument dhe të kthehet në app; vetëm klikoni-click-click! "

 • "Kjo është një app madhe. Çdo app 3 parti Kam provuar ngarkuar vetëm gjobë. Punë e madhe për të gjithë të përfshirë. "

Copyright © 2009 NikkiSoft Corp Të gjitha të drejtat e rezervuara